Witamy w firmie iwar

Naszym celem jest profesjonalna obsługa zmierzająca do efektywniejszego gospodarowania nieruchomością.

O firmie

O firmie

Firma IWAR oferuje  usługi w zakresie zarządzania i administrowania nieruchomościami wspólnot mieszkaniowych, firm i instytucji. Czynności związane z zarządzaniem wykonują licencjonowani zarządcy nieruchomości posiadający odpowiednią wiedzę i doświadczenie. Jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Zarządców Nieruchomości.

 

Naszym celem jest profesjonalna obsługa zmierzająca do efektywniejszego gospodarowania nieruchomością. Jako firma rodzinna, staramy się, by naszą działalność cechowały: pełne zaangażowanie, sumienność i uczciwość.

 

Od 1999 roku administrujemy i zarządzamy  nieruchomościami.
Dzięki doskonałej współpracy ze wspólnotami oraz dużemu wysiłkowi własnemu nieustannie poprawia się stan techniczny oraz wygląd zarówno tych budynków, jak i terenów je otaczających.

 

      

O zespole

W okresie naszej działalności przeprowadziliśmy szereg remontów i modernizacji instalacji sanitarnych oraz instalacji centralnego ogrzewania. Przygotowujemy kolejne remonty w nieruchomościach.

 

Dbamy o pozyskiwanie dodatkowych dochodów dla wspólnot, utrzymując stały kontakt z firmami wynajmującymi powierzchnie reklamowe.
      

Współpracujemy między innymi z kancelarią prawniczą oraz ze sprawdzonymi na rynku firmami remontowymi i konserwującymi, wykonującymi swoje usługi solidnie i fachowo, zwłaszcza w ramach prac hydraulicznych, elektrycznych oraz dekarskich.

Usługi szczególnie polecane przez nas można zobaczyć tutaj. Wszystkich zainteresowanych współpracą lub uzyskaniem dodatkowych informacji zapraszamy do korespondencji lub wizyty osobistej w siedzibie firmy.

 

 

Urszula Bielska